Intymumas yra seksualu ir sustiprina jūsų ryšį be seksoIntymumas yra seksualu ir sustiprina jūsų ryšį be sekso

Nerasti laiko seksui yra dažna ilgalaikių porų problema. Tiesą sakant, žurnale „Journal of Sex & Marital Therapy“  paskelbta apklausa parodė, kad daugiau nei pusė vyrų ir beveik tiek pat moterų, turinčių rimtus santykius, yra nepatenkinti sekso kiekiu. Tačiau rasti laiko seksui nėra taip paprasta, kaip rasti 5,4 minutės lytiniams santykiams (toks yra daugumos porų vidurkis, sako JSMT). Taip pat reikia rasti laiko susisiekti anksčiau. Nuteikti nuotaiką yra lygiai taip pat svarbu, kaip ir įsijausti. Emocinis ryšys yra toks svarbus, kad Frontiers in Psychology teigia, kad emocinio ryšio trūkumas yra pagrindinė priežastis, dėl kurios moterys palieka vyrus. Taigi, ką daryti porai, kai neturi laiko pilnai išlošti ir pavalgyti, o tai paprastai priveda prie sekso?

Atsakymas yra intymumas – intymumas, kuris gali sustiprinti erotinį ryšį net ir be sekso.

Akių kontaktas

Keletas tyrimų tiria ryšį tarp akių kontakto ir intymumo. Jei norite jį naudoti kaip seksualinę priemonę nuotaikai gauti, akių kontaktas gali sukelti susijaudinimą. Tačiau net jei jūs tiesiog norite jaustis emociškai artimi, kiti tyrimai parodė, kad užmezgus akių kontaktą atrodote meilesnis, šiltesnis ir draugiškesnis. Net kai nepažįstami žmonės dvi minutes užmezga akių kontaktą, jie patiria abipusio ryšio jausmą.

Būkite apsikabinę ilgiau

Ilgalaikiuose santykiuose glamonėjimasis gali nukristi į šalį, tačiau jo vertės negalima pamiršti. Oksitocinas yra hormonas, kurį išskiriame sekso metu, todėl jaučiamės labiau prisirišę prie partnerio. Tačiau yra gerų naujienų tiems, kurie per daug užsiėmę, kad trenktųsi: tą patį hormoną išskiriate glamonėdami. Medicinos ekspertai dažnai netgi vadina tai „apkabinimo hormonu“. Galbūt nenusiteiksite šį vakarą, bet atsigulkite lovoje dešimčia minučių anksčiau ir tiesiog laikykite vienas kitą prieš užsnūsdami.

Siųskite mielus ir flirtuojančius tekstus

Jei neturite daug laiko bendrauti gyvai, vis tiek galite palaikyti šį ryšį, kol esate atskirai. Ilgalaikiuose santykiuose susirašinėjimas gali greitai tapti tik namų tvarkymu ir namų ruoša. Tai tie tekstai „prašom pasiimti maistą“ ir „nepamiršk padaryti to ar ano“. Tačiau kai pradėjote susitikinėti, tikriausiai be jokios priežasties siuntėte mielas žinutes. Sugrąžink tai. Kasdien siųskite meilės žinutes, tiesiog primindami vieni kitiems, kad vertinate vienas kitą, kad pasiilgstate vienas kito, kai esate išvykę ir teikiate vienas kitam džiaugsmą. Tai vienas lengviausių intymumo pratimų užimtoms poroms.

Santykių patikrinimas

Tiesiog kalbėjimas apie tai, kaip jaučiatės vienas kitam ir santykiams, gali sustiprinti jūsų ryšio jausmus. Skiriate laiko pasikalbėti apie daugybę kitų santykių dalykų nuo finansų iki reikalų – suplanuokite susitikimą aptarti savo meilę. Tai gali trukti tik keliasdešimt minučių, kurį kiekvieną savaitę atidedate, kad paliestumėte pagrindą ir pakalbėtumėte apie tai, kaip jaučiatės dėl savo ryšio, ką tą savaitę padarė žmogus, kurį įvertinote, kaip jaučiasi jūsų ryšys nuo vieno iki 10 ir kaip galite tai ištaisyti.

Miegokite nuogi

Miegojimas ramiai gali padaryti du puikius dalykus jūsų santykiams. Pirma, vien buvimas nuogas gali paskatinti jus vis dėlto išryškėti. Taigi tai yra vienas iš intymumo pratimų, galinčių paskatinti seksą. Bet net jei neturite lytinių santykių, tiesiog kontaktas su oda yra naudingas.

Mieganti pora lovoje

Darykite vienas kitam masažus

Kas nemėgsta masažo? O padovanoti vieną savo partneriui – kaip ir gauti – yra keletas privalumų. Visų pirma, tai akimirksniu kokybiškas laikas. Masažo metu galite susigaudyti, papasakoti apie savo dienas ir vėl prisijungti. Be to, žurnalas Health Psychology and Behavioral Medicine nustatė, kad poros, kurios reguliariai masažuoja vienas kitą, išreiškia geresnę savijautą ir netgi praneša, kad pagerėjo stresinių situacijų įveikos mechanizmai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *