DropshippingDropshipping

Dropshippingas išpopuliarėjo dėl to, kad pradžioje nėra reikalingos didelės išlaidos ir yra paprastasis verslo modelis. Pradėti savo verslą užtenka vos keliasdešimties eurų, tad tai puikus pasirinkimas asmenims, kurie nori įkurti naują įmonę arba testuoti tam tikras prekes. Geriausias dalykas, kad ,,Dropshipperiams” nereikia pirkti viso prekių asortimento ir kaupti visų prekių atsargų.

Kas yra dropshipping?

Dropshipping yra verslo sistema, kuri leidžia asmenims parduoti produktus jų net nematant ir nekaupiant savo sandėlyje. Kuomet klientas pateikia užsakymą, tuomet jūs užsakote prekę iš gamintojo arba platintojo ir tuomet prekė yra išsiunčiama tiesiai klientui. Dropshipping Lietuva puslapis parduoda tiekėjus, kurie gali išsiųsti prekes jūsų vardu ir su jūsų logotipais.

Veikimo principas yra labai paprastas, pirmiausia klientas atlieka mokėjimą jūsų internetinėje svetainėje, o tuomet jūs atliekate užsakymą pas savo tiekėjus, o jums lieka nustatytas antkainis.

Kadangi jums nereikia kaupti atsargų, tad tai yra ekonomiškas būdas naujiems verslams parduoti prekes be jokių papildomų išlaidų. Taip pat jums nereikės stengtis išsiparduoti prekių, kadangi jūs į jas nebūsite investavę savo biudžeto.

Kaip pradėti Dropshipping verslą?

Kaip ir minėjome, Dropshipping verslas yra puikus būdas naujiems verslams, kurie neturi didelio kapitalo, bet nori pradėti veiklą. Reikėtų paminėti, kad ir dabar dauguma didžiųjų verslo banginių naudoja šį verslo modelį. Ar kada nors atkreipėte, kad vienos iš didžiausių parduotuvių siūlo šimtus tūkstančių prekių, bet negali jų pristatyti per kelias dienas? Tai yra todėl, kad jie dirba pagal ,,Dropshipping” verslo modelį.

Pasirinkite verslo koncepciją

Verslo koncepcija apibūdina tai, kokius jūs produktus ir kam ruošiatės pardavinėti. Kadangi ,,Dropshipping” nesuvaržo galimybių, jūs galite pradėti savo prekybą nuo neriboto prekių skaičiaus, kuriuos jūsų manymu galite parduoti tam tikrai demografinei grupei.

Tarkime ruošiatės pardavinėti marškinėlius asmenims, kurie važinėja su motociklais. Tai reiškia, kad jūsų marškinėliai turės specifinį dizainą, kuris patiks motociklų vairuotojams.

Labai svarbu pagalvoti apie koncepciją, svetainės dizainą ir rinkodarą, kadangi tai yra bene svarbiausias žingsnis verslo pradžioje.

Tiekėjų paieška

Reikėtų nepamiršti, kad koncepcija negali garantuoti, kad jūsų pasirinkti produktai atitiks demografinius rodiklius. Prieš kurdami internetinę svetainę, visuomet atlikite produktų analizę. Stenkitės ieškoti kelių skirtingų tiekėjų, kurie parduoda panašius produktus, kad galėtumėte rasti geriausią didmeninę kainą.

Kai kurie verslai savo tiekėjus renkasi iš šių parduotuvių:

 • Amazon
 • AliExpress
 • Allegro
 • Alibaba
 • SaleHoo
 • Doba

Taip pat galite ieškoti ir tiekėjų, kurie galėtų sukurti marškinėlius pagal jūsų norus ir jūsų logotipu.

Svarbu pasirinkti produktą, kuris jus džiugintų ir galėtų nešti gerą pelno maržą. Kai kurie tiekėjai pateikia ir prekių populiarumo statistiką, kad galėtumėte atsirinkti geriausias ir greičiausiai parduodamas prekes.

Pasirinkite tinkamus tiekėjus

Kuomet atrandate kelis tiekėjus ir jau esate išsirinkę produktą, tuomet laikas pasirinkti tinkamą tiekėją. Kuomet renkatės tiekėją, reikėtų atsižvelgti į tris svarbiausius faktorius:

 • Kokybė: rinkitės tiekėjus, kurie jūsų manymu gali pasiūlyti aukščiausią kokybę. Dauguma žmonių yra pasiryžę mokėti daugiau už kokybiškesnius produktus. Reikėtų nepamiršti, kad tik su gera kokybe galite užsitarnauti gerą vardą versle.
 • Pelningumas: turėtumėte gauti pagrįstą pelną iš pasirinkto produkto. Apskaičiuokite visus išlaidų kaštus, kad apskaičiuotumėte pelningumą. Dauguma dropshipperių tikisi nuo produkto gauti bent 15 – 20 procentų maržą.
 • Patikimumas: pasirinkite tuos tiekėjus, kurie atsako , kad prekės būtų išsiunčiamos laiku. Svarbu pasirinkti tuos tiekėjus, kurie galėtų greičiausiai pristatyti prekes, kadangi niekas nemėgsta ilgai laukti. Jūsų pasirinktas tiekėjas turėtų gaminti prekes pats, o ne užsakinėti dar iš kažkur.
 • Grąžinimo politika: būtinai rinkitės tik tuos tiekėjus, kurie siūlo grąžinimo politika. Dauguma tiekėjų to nedaro, tad prieš priimdami galutinį sprendimą, visuomet tai patikrinkite.

Dauguma pradedančių ,,Dropshipping” verslo modelį perka tiekėjus iš internetinių parduotuvių, kadangi jie jau yra sukaupę didelį sąrašą tiekėjų, kurie yra patikimi. Ieškodami patys, jūs sugaišite nemažai laiko ir nežinosite ar jie tikrai yra patikimi.

Susikurkite internetinę parduotuvę

Kad pradėtumėte prekybą, jums bus būtina turėti elektroninę parduotuvę. Su internetinės parduotuvės pagalba, jūs galėsite nesunkiai parduoti produktus su reikalingomis funkcijomis.

Parduotuvių kūrimas naujokams gali būti kiek sudėtingas, tačiau internete galite rasti pamokų, kaip jūs galite susikurti viską patys.

Kad sukurtumėte parduotuvę, jums reikės:

 • Internetinės svetainės adreso: www.
 • Svetainės hostingo.
 • Svetainės sistemos, rekomenduojama naudoti ,,Wordpress”.
 • Integracijos įskiepio, su kuriuo galėsite integruoti pardavėjo prekes.
 • Apmokėjimo sistemos.

Dauguma šiuolaikinių internetinių parduotuvių automatiškai automatizuoja parduotas prekes su tiekėjais. Jeigu šis veiksmas nėra automatizuotas, tuomet užtruksite kol suvesite visus užsakymus rankiniu būdu.

Reikėtų nepamiršti, kad savo pasirinktas prekes galėsite pardavinėti ir socialinėje žiniasklaidoje, tokioje kaip ,,Facebook” ar ,,Instagram”. Parduodami prekes socialinėje medijoje jūs galite užtikrinti greitesnį verslo augimą ir didesnį klientų srautą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *