kelnes su klostėmiskelnes su klostėmis

2022 metais atsirado nauja tendencija: nešioti kelnes su klostėmis. Šios kelnės yra vis dar populiarios, ypatingai rudens madai. Dauguma nėščių mamų nešioja jas dėl patogumo.

Plisuotos kelnės gyvuoja jau daug metų, o jos yra įkvėptos vyriškos aprangos. Jos sugrįžta  madą ir dabar galime pamatyti daug moterų, kurios jas nešioja.

Klostės yra ypatinga detalė, kuri suteikia vaizdą, kad kelnės yra sujungtos ir paaukštintos, o tai daugumai patinka. Jos taip pat leidžia lengviau kvėpuoti žemiau diržo, o tai yra ypatingai patogu moterims, kurios nesenai pagimdė.

Plokščios kelnės yra madingos ir stilingos kaip klostuotos kelnės. Klostės esančios kelnių priekyje suteikia vizualinio įdomumo. Labai svarbu, kad kelnes rinktumėtės tas, kurios atitinka jūsų stilių. Geriausia, kad dauguma šių kelnių neviršija 30 eurų už vienetą.

Kaip nešioti kelnes su klostėmis?

Internete galima pamatyti, kad vis daugiau nuomonės formuotojų nešioja tokio tipo kelnes. Nesvarbu kokio sudėjimo jūs esate, plisuotos kelnės tinka visiems.

Kad atrodyti geriausiai , rekomenduojama dėvėti ploną viršutinę dalį. Galite rengtis klasikiniais marškinėliais su ilgomis rankovėmis.

Visuomet galite užsidėti kardiganą ir laisvalaikio sportbačius arba aukštakulnius su kašmyru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *