5 dalykai, kuriuos reikia aptarti prieš susižadėjus5 dalykai, kuriuos reikia aptarti prieš susižadėjus

Kuomet poros susižadi , jos dažniausiai pradeda sutelkti visą dėmesį į vestuvių planavimą. Vestuvių planavimo metu jūs įsitraukiate į planavimo aspektą ir pamirštate planuoti savo gyvenimą su partneriu. Naujos poros dažnai susimasto ir klausių porų psichologų: – ,,kokia yra sėkmingų santykių formulė?”. O teisingas atsakymas yra, kad tai yra bendravimas ir jūsų santykis su savimi.

Finansai

Daugeliui iš mūsų sunku aptarti finansus su antrąja puse. Tai gali sukelti gėdos jausmą, sumišimą ir lyginamąjį vertinimą. Kalbant apie finansus su savo antrąja puse, svarbu būti švelniam ir judėti lėtai.

Gerai turėti kitokią „piniginę asmenybę“ nei jūsų partneris, ir jei yra kažkas konkretaus, dėl kurio nerimaujate dėl finansų, geriau tai iškelti anksčiau nei vėliau. Domina jūsų partnerio kredito balas? Domina bendros sąskaitos? Aptarkite – nuodugniai. Savo jausmų slėpimas tik sukels pasipiktinimą. Prieš pasidalydami, ko tikitės iš savo partnerio, pirmiausia svarbu išsiaiškinti savo jausmus ir prioritetus pinigų atžvilgiu.

Svarbiausi klausimai, kurie jums padės:

  • Ar turi kokių nors skolų?
  • Kiek daugiausiai galite išleisti nepasitarę su kitu?
  • Kokio amžiaus norėtumėte išeiti į pensiją?
  • Kas atsitiks jeigu norėsime vaikų, bet negalėsiu pastoti?
  • Kiek esame pasirengę išleisti vaisingumo gydymui?
  • Ar padėtumėte šeimai finansiškai, jeigu to reikėtų?

Vaikai

Visi girdėjome akivaizdžius klausimus. Ar nori kada nors vaikų? Jei taip, kiek? Bet kaip dėl visų kitų dalykų, susijusių su vaikų gimimu? Kūdikių vardai ir darželio dekoras yra įdomūs, tačiau reikia įveikti daug daugiau teritorijų, neskaitant tobulo pavadinimo. Mes visi turime savo pasakojimą apie tai, kokį gyvenimą norime suteikti savo būsimiems kūdikiams, ir kartais sunku prisiminti, kad yra kitas suaugęs žmogus, turintis vienodą nuomonę apie tai, kaip seksis visa ši tėvystė. Vaiko auginimas su kitu žmogumi yra bene vienas smagiausių ir sudėtingiausių nuotykių, kurį pora patirs kartu. Poros gali patekti į bėdą, kai jos neaptaria pagrindinių bendros auklėjimo aspektų.

Štai keletas svarbių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti:

 

  • Kaip elgsitės, jei vienas iš jūsų negali pastoti?
  • Kokie lūkesčiai dėl to, kas bus pagrindinis jūsų vaiko prižiūrėtojas?
  • Ar jie bus auginami pagal vieną religiją?
  • Koks bus jūsų disciplinos stilius?
  • Valstybinė ar privati ​​mokykla?
  • Niekada nepamirškite, kad prieš kūdikį jūsų partneris buvo jūsų vienintelis.
  • Kaip jūs abu išlaikysite meilės ryšį?

Kaip kovoti

Nesutarimai vyksta ir yra normalus santykių procesas. Ginčysitės dėl to, ką vakarienei ar kokį filmą žiūrėti, ir netgi kils didesnių ginčų dėl įskaudintų jausmų, sąskaitų apmokėjimo ir šeimos sukūrimo. Tai, kaip ginčijatės ar dirbate per nesutarimus, gali lemti ilgalaikę jūsų santykių sėkmę. Nesutarimai ir pykčiai iš tikrųjų neturi būti emociškai varginantys ar neigiami. Tiesą sakant, laimingiausi santykiai nevengia ir nebijo nesutarimų; jie naudojasi jais, kad taptų artimesni ir geriau suprastų vienas kitą.

Kad ir kaip klišiškai skambėtų, dabar esate partnerystėje, o tai reiškia, kad esate toje pačioje komandoje. Jūs abu turėtumėte galvoti apie kiekvieną ginčą, kaip jį išspręsti ir kartu išspręsti, o ne kaip jį laimėti. Jei nusprendėte praleisti gyvenimą su kuo nors, jūsų santykiai yra svarbesni nei tai, kas teisus, o kas neteisus. Prieš susituokdami , bendraudami dirbkite kartu. Jei jūsų ginčai vis tiek per daug paaštrėja arba abu sakote tai, ko neturite omenyje, apsvarstykite galimybę ieškoti terapeuto, kuris padėtų jums išspręsti nesutarimus ir praktikuoti bendravimą.

Apsvarstykite galimybę ginčo metu naudoti šias frazes:

  • „Jaučiuosi šiek tiek įsitempusi, ar galėtum padėti man šiandien sutvarkyti namus? vietoj „Tu niekada nepadedi man sutvarkyti namų“.
  • Atsiprašau, kad jautiesi įskaudintas“ arba „Mano tikslas niekada nebuvo tavęs nuliūdinti“, pripažinti savo partnerio jausmus (net jei jūs nesutinkate).
  • Paklauskite: „Ką manai apie mūsų santykius šiandien? ir „Ką dar galiu padaryti, kad šie santykiai būtų dar geresni? dažnai skatinti dažną bendravimą
  • Užuot laukę savo eilės pasikalbėti, užduokite tokius klausimus: „Paaiškink man plačiau, kodėl dėl šio veiksmo tu taip jautiesi?  Tai leis jūsų partneriui jaustis vertinamam ir išgirstam.
  • Jei jaučiate, kad pykčiai tampa per karšti, pasakykite „Ar galime tai aptarti rytoj ryte? arba pasiūlykite kartu nuveikti ką nors atpalaiduojančio, kad abu galėtumėte iš naujo nustatyti savo požiūrį.

Karjera

Konfucijus pasakė: „Pasirink darbą, kuris tau patinka, ir nedirbk nė dienos gyvenime“. Na, tai šaunu, bet ką daryti, kai dėl mėgstamo darbo reikia keliauti, vėlai dirbti ir apskritai atima daug laiko? O kas, jei to reikalauja jūsų partnerio darbas? Arba, ką daryti, jei tai jums visiškai netinka ir dirbate darbą, kurio nemėgstate ar net niekinate? Svarbu, kad jūs ir jūsų partneris pasidalintumėte savo jausmais apie jūsų gerbiamą darbą / karjerą ir apie tai, kaip įsivaizduojate judėjimą į priekį. Vėlgi, jūs galite tik tiek daug žinoti iš anksto, bet yra gera idėja turėti pagrindinį supratimą, ko jūs ir jūsų partneris tikitės vienas iš kito.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *