Keisti šukuosenas šiais laikais nebėra jokia nuostaba. Tai ypač lengva daryti dabar. Juk pasiūloje yra sukurta tiek daug greitai veikiančių priemonių, kurios gali pakeisti plaukų spalvą. Jeigu norite trumpalaikio poveikio – tam puikiai tiks plaukų dažymo putos, o plaukų dažai gali turėti tiek trumpalaikį, tiek ir ilgalaikį poveikį. Jų spalvų paletė yra tokia gausi, kad nežinant kokios spalvos norite, tiesiog visą ją matydami prieš save tikrai rasite tą atspalvį, kurį norėsite išbandyti. Juolab, kad visa plaukų kosmetika yra parduodama internetu ir jeigu šiandien įsigysite prekes internetinėje parduotuvėje, tai vos po dienos kitos prekės bus jau Jūsų rankose.

 

Kartais tikrai nėra lengva ne tik sugalvoti, kokią plaukų spalvą pasirinkti, bet ir kokiu gamintoju ar elektronine parduotuve pasitikėti. Plaukų dažų atspalvį derinkite prie veido spalvos ir ji turėtų būti kuo artimesnė. Jeigu esate šviesios veido spalvos, tai tegul ir plaukų dažai būtų lengvų bei šviesių atspalvių. Priešingu atveju gali atrodyti tikrai keistai. Nors jeigu nebijote eksperimentuoti, tai šiais laikais tai padaryti yra labai lengva, nes yra sukurti tokie dažai, skirti plaukų dažymui, kurie labai lengvai ir greitai nusiplaus arba tiesiog tik pastiprins (padarys sodresne) jau turimą atspalvį.

 

Tad svarbu, kad plaukų dažai ne tik vizualiai Jums tiktų. Kitos savybės irgi yra reikšmingos. Visuomet yra svarbu susipažinti su plaukų dažų sudėtimi. Atkreipkite dėmesį, kiek natūralių ir kiek sintetinių medžiagų ten yra. Tai labai daug pasakys apie dažų veiksmingumą bei ilgaamžiškumą. Nesiviliokite amoniako sudėtimi pilnų plaukų dažų, jie tikrai nei tausos, nei stipris Jūsų plaukus. Juk tikrai nenorite nei alergijos poveikio, nei kito šalutinio poveikio, kuris gali kilti, jeigu sudėtyje bus kenksmingų priemaišų ar gamintojas bus neaiškios kilmės.

 

Verta atkreipti dėmesį ir kam plaukų dažai yra skirti. Šiandien internetinėje parduotuvėje yra parduodami net ir profesionalams skirtų priemonių bei plaukų dažų. Tad jeigu jau kirpyklos ir profesionalios kirpėjos dirba su analogiškais dažais, skirtais dažyti plaukus, tai Jūs juos taip pat galite išbandyti artimiausiu metu.