Avinas ir Vandenis akimirksniu patraukia vienas kitą ir užmezga ryšį. Avino zodiako moteriai vyras vandenis atrodo intriguojantis, protingas ir netgi šiek tiek paslaptingas. Vyras Vandenis mato moterį Aviną kaip pasitikinčią savo kailiu, laisvą dvasią ir atsidavusią meilei, gyvenimui ir santykiams.

Šioje poroje nėra daug trūkumų, ir tai yra pora, kuri gali trukti ilgai, jei jų ego netrukdo santykiams ir ryšiams. Avinas ir Vandenis yra tokia pora, kuri palaiko vienas kitą, kad ir kaip būtų, be to, jie yra gana žaismingi vienas su kitu. Juos abu traukia vienas prie kito ir sudaro laimingą ir dinamišką porą, nes abu stengiasi kuo geriau išnaudoti gyvenimą.

Kas vienas prie kito traukia moterį Aviną ir vyrą Vandenį?

Aviną ir Vandenį pirmiausia traukia vienas kito energija. Nors jie juda skirtingu greičiu, jie vertina energiją, kurią kiekvienas išskiria, ir turi unikalią sinergiją. Tiek Avinas, tiek Vandenis yra labiau yang nei yin ir tai suteikia santykiams daug įspūdžių. Kadangi jie abu yra atviresni ir laisvesni – tai smagus ryšys. Avinas žavisi Vandenio intelektu ir atvirumu, o Vandenis mėgsta matyti, kaip Avinas šviečia ir prisiima atsakomybę. Seksualinė chemija tarp šių dviejų yra iškritusi iš topų ir jie yra pora, kuri nebijo parodyti, kaip jaučiasi.

Kokie yra santykiai tarp moters Avino ir vyro Vandenio?

Santykiai tarp moters Avino ir vyro Vandenio yra tokie, kuriuose visada kažkas nutinka. Šie du nėra tie, kurie nustumia dalykus į šalį ir susiduria su gyvenimu. Tai palieka unikalų pažeidžiamumą ir atvirumą tarp judviejų, o santykiai linkę greitai augti. Ši pora yra dinamiška, originali ir galinga. Nors ugnies ir oro ženklų duetas ypač tikėtinas, o įtampa tarp judviejų taip pat gali būti tirštoka, jei viskas taps netvirta. Jei jie išmoks susidoroti su nedideliais nesutarimais, kai jie įvyksta, tai sukels mažiau sprogimų santykiuose. Tačiau apskritai šie du dažnai tiesiog susipažįsta ir gerai gyvena kartu.

Koks yra seksas tarp moters Avino ir vyro Vandenio?

Kaip minėta aukščiau, seksualinė chemija tarp Avino ženklo ir vyro Vandenio yra viena geriausių iš geriausių. Vyras Vandenis lengvai neatsiveria visiems, tačiau kažkas Aviną vilioja Vandenį ir dėl jų jie pasiruošę viskuo rizikuoti. Avino ir Vandenio seksualinis gyvenimas yra aistringas ir progresyvus, o Avinas čia linkęs imtis atsakomybės. Jie mėgsta tai pakeisti ir išbandyti naujus dalykus lovoje, o jų seksualinė chemija lengvai perdega. Panašu, kad moteris Avinas visada turi energijos, o Vandeniui patinka, kai Avinas čia ima vadovauti.

Kas sukuria santykius tarp moters Avino ir vyro Vandenio?

Santykiai tarp Avino moters ir Vandenio vyro veikia, nes jie supranta vienas kitą tokiu lygiu, kurio dauguma nesupranta. Abu šie ženklai vertina savo laisvę, nepriklausomybę ir autentiškumą, palikdami pakankamai erdvės kvėpuoti, kad jie abu galėtų jaustis patogiai emociškai. Tai nėra ta pora, kuri užgniaužtų vienas kitą, ir jie dažnai aplink save kuria stiprų bendruomenės ir draugystės tinklą, su kuriuo abu mėgsta leisti laiką kartu. Avinas ir Vandenis yra linksma pora, kuri vertina vienas kito kompaniją.

Tiek Avinas, tiek Vandenis yra tokie žmonės, kurie už ką nors palaiko ir turi užnugarį. Tokią energiją jie taip pat įdeda į savo santykius ir yra tokie žmonės, kurie per visa tai yra vienas kitam. Avinams ir Vandeniams nieko nėra per daug keisto ar neįprasto, jie sukuria saugią erdvę santykiuose, kad abu asmenys galėtų jaustis patogiai atsiverdami, būdami pažeidžiami ir gyvendami širdies erdvėje.

Dėl ko gali išsiskirti?

Šio dueto trūkumas yra tas, kad jie abu yra stiprios valios ir dažnai nemano, kad jie yra neteisūs ar kalti. Avinas, pirmasis zodiako ženklas, iš prigimties yra lyderis. Vandenis niekina mintį sekti bet ką ar bet ką ir dažnai bandys mesti iššūkį Avino idėjoms ir perspektyvoms, kad ir kokie nekalti jie būtų. Tikėtina, kad egoistai retkarčiais susidurs su šiuo duetu, nes jie abu turi stiprių.

Avinas taip pat gali būti gana savininkiškas savo partnerių atžvilgiu, ir tai yra blogiausia, kas gali nutikti laisvę mylinčiam Vandeniui santykiuose. Jiems kartais gali būti sunku jaustis vienas kitam matomiems, nors jie turi daug panašumų, o kai iškyla iššūkių, viskas gali pasidaryti sudėtinga. Reikalai gali įkaisti tarp jų, nes energijos gali susidurti. Avinas norės spręsti visas problemas tiesiai, o Vandenis nenorės ten eiti ir mieliau pabėgs arba susitelks į ką nors kitą. Jie abu linkę turėti trumpą dėmesį, o tai gali sukelti problemų santykiuose, jei jie nebus išspręsti.

Išvada

Avinas ir Vandenis yra vieni geriausių astrologijos duetų. Oro ženklai ir Ugnies ženklai dažnai turi šią unikalią chemiją, kurioje įdomu ne tik būti, bet ir liudyti. Šie du dažnai susitinka linksmai ir praleidžia daug laiko, kad išlaikytų tokią energiją ir mėgautųsi gyvenimu kartu. Net jei viskas kelia įtampą, nesvarbu, ar tai būtų gyvenimas apskritai, ar santykiai, čia yra pakankamai chemijos ir ryšio, kad padėtų jiems įveikti šiuos laikus.

Apskritai suderinamumas čia yra stiprus ir net tada, kai iškyla iššūkių, aistra ir tikroji meilė padeda naršyti santykiuose. Tai pora, kuri nori linksmintis, keliauti, leisti laiką su draugais ir būti geriausia pora, kokia tik gali būti. Tai žavūs santykiai, kai jie abu skatina vienas kitą ir įvairiais būdais padeda vienas kitam augti. Meilė tikrai yra ir tai yra santykiai, kuriuose jie abu nori kovoti vienas už kitą.